Kompleksowe wsparcie redaktorskie

Wykwalifikowany i doświadczony zespół R.G. Consulting od lat pomaga w redagowaniu prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych, inżynierskich i innego rodzaju prac naukowych.

Dodatkowo zapewniamy fachowe konsultacje w zakresie:

jakości merytorycznej i stylistycznej,

układu graficznego,

stworzenia bibliografii,

propozycji badań,

oryginalności,

korekty tekstu,

poprawności technicznej.

Nie wiesz, jak poprawnie stworzyć plan pracy lub skąd wziąć niezbędne materiały? Zastanawiasz się, jak skonstruować przypisy bądź jak opisać wykresy i tabele? Dzięki nam nie musisz! Przy pisaniu pracy zwróć się do specjalistów.

Spisujemy się na piątkę

Cała współpraca odbywa się online. Wystarczy, że prześlesz nam temat pracy lub jej wstępny plan, a wspólnie nakreślimy jej całościowy kształt. Zaprezentujemy Ci próbkę tekstu, na podstawie której ocenisz, jakość merytoryczną i techniczną tekstu. Termin realizacji zlecenia staramy się dopasować do wymagań naszych klientów – niektóre z nich potrzebują kilku miesięcy, część dostarczamy w ciągu tygodnia. Najważniejsze jest dla nas spełnienie Twoich oczekiwań, dlatego pracę oddajemy w formacie dostosowanym do wymogów uczelni, a w tworzeniu bibliografii korzystamy z literatury dostępnej w bibliotekach, w tym Bibliotece Narodowej. Dodatkowo wykorzystujemy materiały konferencyjne, artykuły naukowe, czasopisma, raporty i materiały w języku angielskim zgromadzone przez nas przez lata działalności.

Zapewniamy bezpieczne rozliczenie za pomocą przelewu.
Na początku realizacji zlecenia pobieramy zaliczkę w wysokości 10%.

Praca magisterska, licencjacka, inżynierska in. – rzetelnie, na wczoraj. Pełna dyskrecja.
Kontakt z zespołem – 508 453 729.