Portal Znany Księgowy – księgowość dla firm.

0
618

Pierwsze lata portalu Znany Księgowy nie wskazywały na sukces. Brak klientów wiec interes nie spinał się. Jednak internetowy marketing, zaangażowanie i codzienna praca sprawiły, że dziś współpracujemy w kraju z wieloma biurami rachunkowymi świadczącymi usługi księgowe dla naszych przedsiębiorców. Łączymy klienta ostatecznego z biurem księgowym. Odwiedź nas i przedstaw nam swoje potrzeby. Zdobycie takich informacji oraz dokumentów pozwala nam na dostosowanie oferty cenowej do indywidualnych potrzeb klienta oraz określenie zakresu usług, który usprawni pracę firmy czy przedsiębiorstwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych jak również dużych firm. Zasięg naszych usług to cały kraj. Jesteśmy otwarci na pracę z każdym przedsiębiorcą. Każdego przedsiębiorcę traktujemy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni dopasujemy się do twoich potrzeb. Jako biuro rozliczeniowe służymy przedsiębiorcom naszym doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą. Zapewniamy możliwość bezpłatnych konsultacji.

Usługi oferowane przez nasze biuro rachunkowe

Kompleksowe usługi księgowe z biurem rachunkowym Znany Księgowy. Sprawdź – znany-ksiegowy.pl . Posiadamy duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje, przez co jesteśmy w stanie pomóc każdemu przedsiębiorcy. Zakres naszej oferty cenowej to: podatkowa książka przychodów i rozchodów , księgi handlowe, kadry oraz płace, sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie rozliczeń ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. To tylko podstawy prowadzenia naszej firmy w księgowości. Z nami zawsze można się darmowo skonsultować i liczyć na wsparcie, kiedy go najbardziej potrzeba. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem księgowym Znany Księgowy. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku i oferujemy profesjonalne usługi księgowe. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjacje. Wycena księgowości odbywa się indywidualnie w oparciu o następujące informacje: forma prawna podmiotu; specyfikacja działalności firmy; rodzaj ewidencji księgowej; średnia liczba dokumentów do zaksięgowania w miesiącu; liczba pracowników zatrudnionych na umowę o pracę oraz zlecenie. Czekamy na ciebie i na twoją decyzję. Nie zwlekaj. Wsiądź do samochodu lub zadzwoń teraz do nas. Umówimy się na niezobowiązujące spotkanie w celu zawarcia umowy o współpracy. Jesteśmy przekonani, że niesie to obopólne korzyści dla dwóch stron.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.