Smartwach Huawei jako bożonarodzeniowy prezent

0
749

Wrzesień i zbliżający się wraz z nim koniec roku skłaniają wielu z nas do refleksji na temat świątecznych podarunków. Jednym z pomysłów, czym można obdarzyć bliską nam osobę jest może być smartwach, których szeroka gama jest obecnie dostępna na naszym rynku. Są to zegarki, które można połączyć ze smartfonem, tworząc kompatybilne urządzenie, ułatwiające życie codzienne.

Smartwach Huawei

Jednym z modeli, który wiedzie prym na rynku elektronicznym jest smartwatch Huawei Watch gt 2 sport 42mm. Zastosowany w nim został ultraszybki procesor Kirin A1, a także wyposażony jest w wydajną baterię, która pozwala na funkcjonowanie pulsoksymetru nawet przez tydzień lub na 90-minutowy trening.

Unikalne funkcje

Wodoodporna obudowa zegarka pozwala na efektywne pomiary aż 100 różnych dyscyplin sportowych, podczas których na bieżąco monitorowany jest dystans, tętno i ilość spalonych kalorii. Nie trzeba martwić się o optymalizację treningu – wszystkim zajmie się wirtualny asystent ćwiczeń, który udzieli pomocnych wskazówek. Dostosuje je na podstawie aktualnej aktywności – podpowie jaka intensywność ćwiczeń pozwoli na uzyskanie celu oraz ile czasu na odpoczynek wymaga Twój organizm. Co więcej – smartwatch Huawei Watch gt 2 sport 42mm wyposażony jest także w technologię TrueSleep 2.0. Pozwala ona na zbadanie rytmu snu użytkownika oraz umożliwia zdiagnozowanie sześciu podstawowych problemów ze snem. Realnie przełożyć się to może na poprawę jakości wypoczynku.

Po za funkcjami zegarka wykorzystywanymi do uprawiania i monitorowania aktywności fizycznej jest on także przyjacielem dnia codziennego – pozwala na odbieranie wiadomości i połączeń telefonicznych. Ponadto, nieustannie analizując funkcje życiowe użytkownika informuje go o zbyt wysokim poziomie stresu i wskazuje, że warto skorzystać z technik relaksacyjnych i rozluźniających.

Z całą pewnością smartwatch Huawei Watch gt 2 sport 42mm będzie idealnym prezentem zarówno dla wielbiciela gadżetów ułatwiających codzienne życie, jak i dla sympatyków najróżniejszych sportów. Producent oferuje zegarek w różnych wariantach kolorystycznych – białym, srebrnym, złotym, brązowym i czarnym, czyniąc go uniwersalnym, pasującym do każdej płci i większości stylizacji. Jego atutem designerskim niewątpliwie są również personalizowane tarcze, które fantastycznie prezentują się na wyświetlaczu AMOLED o przekątnej 1,2″. Jest modnym, a także przydatnym dodatkiem, który sprawi, że nawet błahe czynności, z których nie zdajemy sobie sprawy przyczyniają się do ogólnej poprawy sprawności.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.