Wózki do transportu chorych firmy – Euro-Medical – Polecamy

0
172

Firma medyczna Euro-Medical powstała w 2010 roku i od tej pory rozwija się i osiąga kolejne sukcesy służąc nie tylko szpitalom, prywatnym klinikom, gabinetom i wszelkim jednostkom służby zdrowia jak i pacjentom oraz osobom prywatnym. Co rok poszerzamy nasza ofertę cenową, szukamy dla Państwa nowoczesnych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszystkie nawet wygórowane wymagania. Kooperujemy z dziesiątkami firm, nie tylko krajowymi ale także partnerami zagranicznymi, co czyni naszą ofertę cenową niezwykle bogatą w współczesne nowinki w branży medycznej. Setki konstruktorów oraz inżynierów z całego świata mocno pracują na bogactwo i sukces w biznesie naszej oferty cenwej. Mamy bardzo zgrany oraz pragnący stałego rozwoju zespół handlowców i wsparcia sprzedaży. Dzięki wielu szkoleniom mamy wiedzę, aby jak najlepiej służyć pomocą klientowi podczas procesu zakupu. Potrafimy doradzić klientowi sprzęt lub aparaturę medyczną zważając na indywidualne oczekiwania interesanta, warunki lokalowe, jak i nawiązując do państwa możliwości budżetowych. Świetnie wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest zawsze najlepsze, temu tez proponujemy rozwiązania dobrane indywidualnie do Państwa. Przez lata pracy na rynku krajowym przeprowadziliśmy tysiące rozmów z klientami, toteż nasz zespół pracowników może nosić miano ekspertów pod każdym względem.
Oferujemy między innymi: wózki do przewożenia chorych
Posiadamy szeroką ofertę wózków do transportu chorych na leżąco, wózków hydraulicznych regulowanych sprężyną gazową. Najlepiej sprzedającymi się wózkami do przewozu chorych są wózki z regulacją pozycji Trendelenburga i Anty-trendelenburga. Funkcja ta znajduje szczególnie zastosowanie na oddziałach SOR.
Potrafimy doradzić klientom korzystne rozwiązania ze wskazaniem właściwego budżetu jakim dany klient dysponuje. Nie zawsze drogie rozwiązania są najlepsze, dobrze więc posiadać podczas zakupów dobrego doradcę, który będzie rozumiał twoje potrzeby, widział wszelkie wymagania i dostosuje rozwiązanie mając pod uwagą twój budżet. Przez te wszystkie lata pracy wprowadziliśmy na lokalny rynek wiele marek sprzętu medycznego, dziesiątki łóżek szpitalnych, szafeczek przyłóżkowych , wózków dla chorych, szaf lekarskich, foteli ginekologicznych elektrycznych, wózków zabiegowych oraz innych sprzętów.
Jesteśmy bardzo dumni z wózków anestezjologicznych których blat górny wykonany jest ze stali nierdzewnej. Wózki te znajdują szczególne zastosowanie na oddziałach onkologicznych oraz oddziałach SOR.
A także duże ilości aparatury medycznej, m.in. monitorów pacjenta, aparatów do ekg, pulsoksymetrów, aparatów ktg oraz wiele, wiele innych. Dziękujemy Państwu za zaufanie przez te wszystkie lata. Będziemy nadal strać się dla Państwa, rozwijać ofertę cenową, szukać nowości, innowacyjnych rozwiązań. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.